M. FIFA Pasaulio Taurė: Kaip Argentinos Rinktinė Pradėjo Turnyrą

Birželio 15 dieną Brazilijoje vykusiame pasaulio čempionate Argentinos rinktinė stojo į kovą. Garsiajame Rio de Žaneiro „Maracanã“stadione pietų amerikiečiai pirmose F grupės rungtynėse susitiko su Bosnijos ir Hercegovinos rinktinės pasaulio čempionato debiutantais.

2014 m. FIFA pasaulio taurė: kaip Argentinos rinktinė pradėjo turnyrą

Žaidimas prasidėjo argentiniečių puolimo impulsais, kurie 3-ąją minutę jau pastatė greitą kamuolį. Messi iš kairiojo šono pataikė į Bosnijos baudos aikštelę, kur savo vartus pelnė Seadas Kolasinacas. Kamštis nuo bosnių žaidėjo kojos atsitraukė į vartų tinklą. 1 - 0 išėjo Argentina.

Įmušus įvartį atrodė, kad žvaigždžių pietų amerikiečių komanda visiškai „sutriuškins“varžovą. Tačiau iš tikrųjų taip neatsitiko. Bosniai ramiai laikėsi gynybos, nepamiršdami ir apie aštrius išpuolius. Reikia pasakyti, kad ir patys bosniai turėjo galimybių prie užsienio vartų, tačiau debiutantams jų netrūko.

Antrasis kėlinys buvo laikas, kai „Agrentines“laikėsi gynybos. Bosnija ir Hercegovina pabėgo į priekį atsigauti ir sukūrė pavojingų momentų. Kartais susidarė įspūdis, kad argentiniečius dominuoja bosniai. Tame nėra nieko keisto, nes Bosnijos komanda turi talentingų ir kokybiškų žaidėjų.

Artėjantis bosnių impulsas nuvertė Messi, kuris 65-ąją minutę labai tiksliai smūgiavo į vartus. Kamuolys rikošetavo iš juostos į vartus. Argentina išsiveržia į priekį 2 - 0.

Po to bosniai tęsė savo išpuolius. Dėl to 85-ąją minutę Vedadas Ibishevičius, prasiskverbęs perdavimu į baudos aikštelę, atkovojo vieną įvartį - 2 -1.

Paskutinės minutės buvo labai nervingos, tačiau Argentina išsilaikė ir gavo pirmuosius tris taškus grupės etape, tačiau Pietų Amerikos žaidimas paliko nemažai klausimų dėl pastarųjų palankumo pasaulio čempionate. Bosniai parodė, kad yra verta bekompromisė komanda, pasirengusi kovoti su bet kuriuo varžovu.