MFM-2016: Suomijos Ir Rusijos Rungtynių Apžvalga

Gruodžio 28 dieną Rusijos jaunimo ledo ritulio rinktinė Helsinkyje sužaidė antrąsias rungtynes pasaulio čempionate. Rusų varžovai buvo turnyro šeimininkai, kurie pirmajame susitikime rezultatu 6: 0 įveikė baltarusius.

MFM-2016: Suomijos ir Rusijos rungtynių apžvalga

Rungtynių pradžia buvo „Suomi“ledo ritulininkams. To buvo visai tikėtasi, nes suomiai žaidžia ant namų ledo ir yra vieni iš savo grupės favoritų. Toks aktyvus žaidimas spaudžiant Suomijos rinktinei davė vaisių. Jau penktą susitikimo minutę Suomijos ledo ritulininkai pirmavo po Sebastiano Aho įvarčio. Greita varžovų ataka lėmė Georgievo smūgį į vartus, tačiau mūsų vartininkas atmušė ritulį, tačiau „Suomi“puolėjas jau laukė finišo šone, kuris pasiuntė apvalkalą į vartus.

Po praleisto įvarčio rusai bandė perkelti žaidimą į aikštės šeimininkų pusę. Todėl Bragino globotiniams pavyko užsitikrinti pašalinimą. Skaitinę daugumą septintą minutę realizavo Kirilas Kaprizovas.

Periodo pabaiga buvo pažymėta dar viena rituliu prieš Rusiją. Kai iki pertraukos liko žaisti kiek daugiau nei minutę, finas Patrickas Laine'as pataikė ritulį į vartus po smūgio iš mėlynosios linijos. Pertraukoje komandos 2: 1 išėjo į priekį Suomijos naudai.

Rusijos rinktinė antrąjį periodą pradėjo trimis baudomis iš eilės. Pirmoje daugumoje Suomijos ledo ritulininkai padidino savo persvarą rezultatuose (3: 1). Tačiau rusai parodė charakterį. Bragino auklėtiniai pasižymėjo mažuma, o po to dukart pataikė į Suomijos vartus, turėdami dar vieną žaidėją. Išsiskyrė Andrejus Svetlakovas, Pavelas Kraskovskis ir Vladislavas Kamenevas. Bet tai nebuvo visi to laikotarpio tikslai. Rusai taip pat pelnė penktą įvartį. Įvartį pelnė Aleksandras Poluninas. Taigi rusai per antrą pertrauką nuo rezultato 1: 3 perkėlė skaičius į švieslentę savo naudai - 5: 3.

Suomijos rinktinė vėl aktyviai pradėjo paskutines dvidešimt minučių, o rezultatas buvo ketvirtas įvartis prieš rusus. Alexi Saarela pasižymėjo. Po praleisto įvarčio Rusijos rinktinė žaidime gerokai papildė, vis dažniau rusai prie vartų spaudė Suomijos rinktinę. 54-ąją minutę Radelis Fazleevas įmušė šeštą įvartį prieš suomius.

Iki paskutinio švilpuko rezultatas švieslentėje nepakito. Rusijos rinktinė iškovojo sunkią pergalę prieš Suomiją rezultatu 6: 4, parodydama charakterį ir parodydama savo kovines savybes.