MFM-2016: Rungtynių Rusija - Baltarusija Apžvalga

Helsinkyje vyksiančio pasaulio jaunimo ledo ritulio čempionato grupių etapas pamažu įgauna pagreitį. Gruodžio 29 dieną Rusijos nacionalinė ledo ritulio rinktinė sužaidė trečiąsias rungtynes. Valerijaus Bragino kaltinimų varžovai buvo Baltarusijos ledo ritulininkai.

MFM-2016: rungtynių Rusija - Baltarusija apžvalga

Rusų varžovai rungtynes pradėjo aktyviau, dažniau liko „Bragin“komandos gynybos zonoje. Tai iš dalies buvo Rusijos rinktinės žaidėjo pašalinimo, kuris tapo pirmuoju susitikime, pasekmė. Dvi daugumos minutes mūsų nacionalinės komandos vartininkui Samsonovui pavyko nepažeistai apginti savo vartų. Dešimtą periodo minutę rusai atsakė įvarčiu savo daugumoje. Dar kartą turnyre Rusijos jaunimo būrys parodė savo klasę įgyvendinant perteklių. Ritulys yra Maximo Lazarevo sąskaitoje. Antrasis rungtynių įvartis taip pat buvo įmuštas jėgos žaidime. Džiugu, kad tai padarė Rusijos rinktinės žaidėjai, antrą kartą naudodamiesi skaitine persvara (įvarčio autorius 16-ąją minutę buvo Aleksandras Poluninas). Galutinį įvartį per pirmąjį periodą pelnė Rusijos rinktinės kapitonas Vladislavas Kamenevas, kuriam po metimo iš mėlynosios Ivano Provorovo linijos pavyko pakeisti lazdą.

Antruoju laikotarpiu žiūrovai nematė tikslų. Žaidimas buvo žaidžiamas išmatuotu tempu Rusijos rinktinės pranašumu. Skirtingai nei pirmasis laikotarpis, antrame „dvadtsatiminutke“nebuvo baudinių serijos. Tik pačioje laikotarpio pabaigoje baltarusiai gavo teisę į daugumą, tačiau užuot veržęsi į Rusijos vartus, patys vos neįleido įvartio, kai Ivanas Provorovas nuėjo į pasimatymą su vartininku.

47-ąją susitikimo minutę Baltarusijos ledo ritulininkai dar galėjo mesti savo ritulį, kuris jiems tapo vieninteliu mače. Aleksejus Patsenkinas iš lopo stumdė guminį diską virš Samsonovo vartų linijos. Tačiau paskutinis žodis liko su Valerijaus Bragino kaltinimais. 48-ąją minutę galutinį rezultatą švieslentėje nustatė Aleksandras Poluninas, pelnęs dvigubą vertinamą susitikimą.

Rungtynių rezultatas: Rusijos rinktinės pergalė klasėje rezultatu 4: 1. Dabar už pirmąją vietą grupėje rusai turės įveikti Slovakijos rinktinę gruodžio 31 d.