M. Ledo Ritulio Pasaulio Taurė: Rungtynių Rusija - Norvegija Apžvalga

Gegužės 10 dieną Rusijos rinktinė pradėjo savo kelionę 2019 m. Ledo ritulio pasaulio čempionate. Pirmasis rusų varžovas grupės etape buvo Norvegijos rinktinė. Žaidimas vyko Slovakijos sostinėje Bratislavoje.

2019 m. Ledo ritulio pasaulio taurė: rungtynių Rusija - Norvegija apžvalga

Rusijos rinktinė, kaip ir tikėtasi, aktyviai pradėjo rungtynes prieš Norvegijos komandą. Rusai puolė dažniau, jiems labiau priklausė ritulys svetimoje zonoje. Vienintelis komponentas, kuriame Rusijos rinktinė pralaimėjo rungtynių pradžioje, buvo metimas. Mūsų centro puolėjai prarado pirmuosius keturis žaidimo ritulio įvedimus.

Pirmu pavojingu momentu šiame laikotarpyje galima laikyti Nikita Kucherovo įvarčio puolimą, kuris iš pusės zonos bandė kontrabandą perkelti į vartus ritulį, tačiau guminis diskas pataikė į norvegų vartininko lazdos rankeną. Netrukus mūsų gynėjas Dinaras Khafizullinas pavojingai smūgiavo į vartus, tačiau ritulys neperžengė brangios juostelės.

Per vidurį Rusijos rinktinė pelnė pirmąjį pašalinimą. Ilja Kovalčuką, nacionalinės komandos kapitoną, sustabdė neteisėtas priėmimas. Rusams prireikė 11 sekundžių, kad realizuotų pirmąją daugumą. Evgeni Malkinas padovanojo puikų perdavimą iš už vartų ribų, po kurio Floridos „Panthers“puolėjas Evgenijus Dadonovas atidarė rezultatą mače. Kitas Rusijos nacionalinės rinktinės 2019 m. Pasaulio taurės pirmojo įvarčio padėjėjas buvo Nikita Kucherovas.

Iškart po įvarčio rusai užsitarnavo pašalinimą. Tačiau norvegai nesugebėjo paversti daugumos, nors pavojingi išpuoliai buvo pastebėti prie Vasilevskio vartų.

15-ąją laikotarpio minutę rusai sugebėjo pelnyti antrąjį įvartį. Įvarčio autorius buvo Artemas Anisimovas, kuris, gavęs Grigorenkos perdavimą, sugebėjo perkelti sviedinį po nemalonia ranka ir iš cento pataikyti į viršutinį norvegų vartų kampą. Pirmasis laikotarpis baigėsi rezultatu 2: 0 rusų naudai.

Rusijos rinktinė antrąjį laikotarpį pradėjo pašalinimu. Evgeni Malkinas gavo dvi baudos minutes už smūgį varžovui ant lazdos. Norvegai nesuvokė daugumos.

9-ąją antrojo laikotarpio minutę Rusijos rinktinė gavo antrą galimybę žaisti daugumoje. Daugumos brigados sudėtis nenuvylė ir šį kartą. Nikita Kucherovas 9-ąją laikotarpio minutę po komandos draugo iš Tampos perdavimo Michailas Sergachevas pataikė į norvegų vartus iš dešiniojo metimo rato.

Po minutės rusai vėl užsitarnavo teisę žaisti daugumoje. Trečią kartą Malkino, Kucherovo ir Dadonovo vadovaujama komanda pirmoji puolė varžovų vartus. Ketvirtoji ritulys netruko pasirodyti. Malkinas ir Dadonovas pakartojo pirmojo laikotarpio derinį, po kurio Floridos puolėjas pelnė savo antrąjį ir ketvirtąjį rungtynių įvartį.

Iki laikotarpio pabaigos sąskaita nepasikeitė. Prieš paskutinę pertrauką rusai pirmavo 4: 0.

Paskutines dvidešimt minučių rusai pradėjo aktyviai. Vos po pusantros minutės Las Vegaso puolėjas Nikita Gusevas po Nikitos Kucherovo perdavimo pasiuntė penktą ritulį į norvegų vartus. Šis įvartis buvo paskutinis Rusijos rinktinės mače.

Susitikimo pabaigoje Iljos Vorobjovo globotiniai buvo sutepti. Andrejui Vasilevskiui nepavyko užregistruoti savo pirmojo turnyro lapo. Norvegijos rinktinė galėjo įmušti du įvarčius į mūsų vartus 17 ir 18 minučių. Galutinis rezultatas yra 5: 2 Rusijos rinktinės naudai.

Nepaisant dviejų praleistų įvarčių, rusai pranoko Norvegijos rinktinę klasėje. Buvo matyti, kad NHL žaidėjų lygis yra žymiai aukštesnis nei Skandinavijos ledo ritulininkų.