M. Ledo Ritulio Pasaulio Taurė: Rungtynių Rusija - Italija Apžvalga

Po trijų pergalių atidarymo rungtynėse 2019 m. Ledo ritulio pasaulio čempionate Rusijos rinktinei Bratislavos grupės parengiamojo etapo ketvirtame etape priešinosi Italijos rinktinė. Prieš prasidedant susitikimui rusai buvo laikomi besąlyginiais favoritais, nes ledo ritulio lygis Rusijoje ir Italijoje labai skiriasi.

2019 m. Ledo ritulio pasaulio taurė: rungtynių Rusija - Italija apžvalga

Prieš rungtynes su Rusijos ledo ritulio rinktine kai kurie Italijos žaidėjai pripažino, kad jų nacionalinei komandai būtų priimtinas pralaimėjimas 1: 5. Žinoma, Italijos sportininkai į svetainę išvyko kaip žinomi autsaideriai, tačiau ledo ritulys yra nenuspėjama sporto šaka, todėl mūsų varžovai vis dar neatsisakė vilčių papildyti savo taškų pasiūlą.

Rusai rungtynes pradėjo aktyviai. Jau po 31 sekundės Nikita Zaicevas savo metimu pataikė į italų vartus. Laimėjęs metimą svetimoje zonoje, Nikita Gusevas išvedė puikų perdavimą Toronto gynėjui, po kurio rezultatas buvo atidarytas švieslentėje.

Antrąjį įvartį rungtynėse vėl pelnė Rusijos gynybos komanda. Šį kartą Dinaras Khafizullinas 9-ąją minutę po Gusevo ir Kucherovo perdavimų pataikė į italų vartus. Po dviejų praleistų skalbyklių Italijos rinktinė turėjo savo momentą, tačiau ritulys po Mike'o Rose'o metimo pataikė į Andrejaus Vasilevsky postą.

Pirmojo laikotarpio antroje pusėje žiūrovai pamatė dar du rusų įvarčius. Šį kartą įvarčius pelnė Vašingtono „Capitals“komanda. Pirma, po Aleksandro Barabanovo perdavimo iš vartų 14-ąją minutę savo įvarčių įvarčius turnyre atidarė Evgenijus Kuznecovas, o likus trims minutėms iki laikotarpio pabaigos įvartį pelnė Aleksandras Ovechkinas. Galutinis rezultatas po pirmųjų dvidešimties minučių yra 4: 0 Rusijos rinktinės naudai.

Antrajame laikotarpyje Iljos Vorobjovo kaltinimai ir toliau nugalėjo Italijos rinktinę. Antrame žaidimo segmente reikėjo mažiau nei trisdešimt sekundžių, kol rezultatas tapo 5: 0. Jevgenijus Kuznecovas pabėgo vienas prieš vieną su vartininku ir tiksliai pasiuntė apvalkalą tarp vartininko skydų. 7-ąją minutę „Washington“vidurio puolėjas veikė kaip asistentas ir atliko perdavimą mūsų rinktinės kapitonui. Ilja Kovalčukas sumaniai pasinaudojo Kuznecovo perdavimu, jau šeštą kartą pataikydamas į Italijos rinktinės vartus.

Rusijos rinktinė kitą įvartį pelnė daugumoje. Jevgenijus Dadonovas pasižymėjo Nikita Kucherovo perkėlimu. Floridos „Panthers“puolėjui tai buvo penktas įvartis turnyre. Pagal šį rodiklį Dadonovas yra įtrauktas į geriausių viso čempionato snaiperių sąrašą.

Rusijos rinktinė šiame turnyre vis dar žaidžia nelygiomis sudėtimis. Dauguma realizuojama, mažumoje namų komanda nepraleidžia. Be to, italus keturių žaidimų metu metė rusai. Michailas Grigorenko 17-ąją periodo minutę pasižymėjo mažuma.

„Sirena“pertraukai paskelbė antrojo laikotarpio pabaigą rezultatu 8: 0 Rusijos rinktinės naudai.

Pagrindinė paskutinio rungtynių segmento intriga buvo, ar Rusijos rinktinė sugebės įmušti dešimt įvarčių, o italai - bent vieną. Rusai susitvarkė su savo užduotimi. Penktą laikotarpio minutę Nikita Kucherovas tolimu metimu pelnė devintąjį žaidimo įvartį, o po minutės Evgenijus Dadonovas mače atliko asmeninį dublį ir išvedė rezultatą į nepadorų. Italai buvo arti savo užduoties, tačiau tuo metu, kai rusų vartininkas negalėjo padėti savo komandai, nacionalinę komandą išgelbėjo skersinis.

Galutinis rungtynių rezultatas Rusija - Italija 10: 0. Ši pergalė buvo didžiausia Rusijos rinktinei nuo Rusijos komandos pasirodymo pasaulio ledo ritulio čempionate.