M. FIFA Pasaulio Taurė: Kaip Buvo žaidžiamos Australijos Ir Nyderlandų Rungtynės

Birželio 19 dieną pasaulio taurės varžybose B grupėje prasidėjo antrasis turas. Olandijos ir Australijos rinktinių rungtynės vyko Porto Alegrės mieste. Žaidimas pasirodė labai įdomus ir gražus. Rungtynės džiugino daugybę sirgalių ne tik stadione, bet ir visame pasaulyje. Žiūrovai pamatė kelis gražius kamuolius ir ne vieną įvartį.

„Avstralia“- „Niderlandy_“

Po to, kai Nyderlandai įveikė Ispaniją triuškinančiu rezultatu 5 - 1, daugelis manė, kad žaisdamas su Australija nesukels problemų lengvai įgyjant trijų taškų Louis van Gaal kaltinimus. Tačiau žaidimas pasirodė labai intriguojantis.

20-ąją minutę Arjenas Robbenas atliko savo greitą greitą smūgį žemai nuo aikštės centro, pateko į baudos aikštelę ir pasiuntė kamuolį į tolimąjį apatinį kampą. Olandai pasiėmė rezultatą 1 - 0. Tačiau Nyderlandų rinktinės džiaugsmas buvo trumpalaikis. Per minutę Timas Cahillas išlygino rezultatą pribloškdamas. Australijos puolėjas atsakė į šarnyrinį perdavimą į baudos aikštelę ir smūgiavo į vartus. Kamuolys su siaubinga jėga atsitrenkė į skersinį ir peržengė puoselėjamą liniją. Šis įvartis bus vienas gražiausių įvarčių turnyre. Rezultatų lentoje mirgėjo vienodas rezultatas.

Įmušus įvartį australai turėjo progų įmušti daugiau, galime sakyti, kad žaidimas buvo lygus. Tačiau rezultatas iki pertraukos nepasikeitė.

Antrajame kėlinyje publika vėl pamatė keletą įvarčių. Pirmieji išsiskyrė australai. 54-ąją minutę nuo baudos taško Mile Edinak išvedė į priekį žalio žemyno atstovus. Australija pirmavo 2 - 1, ir tai jau buvo sensacija. Tačiau Nyderlandų rinktinė turi savo žvaigždžių atlikėjus. Taigi Robinas van Persie gavo antrą įvartį per 58 minutes. Šis įvartis Robinui buvo jau trečias turnyre ir jis pasivijo šį rodiklį su Arjenu Robbenu ir Thomasu Mülleriu.

68-ąją minutę Memphisas Dupai spyrė iš už baudos aikštelės trečią įvartį į Australijos vartus. Olandai pasirodė. Pažymėtina, kad per ankstesnę įvarčio ataką australai beveik patys pataikė į vartus. Galutinis rezultatas nepakito iki galutinio švilpuko.

Nyderlandai po dviejų rungtynių renka 6 taškus ir užima B grupės įskaitą pasaulio taurėje. Ir Australijos rinktinė po dviejų rungtynių lieka be taškų, nors jų žaidimas su Olandija buvo labai kokybiškas ir įdomus.