M. FIFA Pasaulio Taurė: Kaip Buvo žaidžiamos Kamerūno Ir Brazilijos Varžybos

Birželio 23 dieną pasaulio futbolo taurės šeimininkai žaidė paskutines rungtynes grupių etape. Kamerūno rinktinė tapo penkiakampių varžovais Brazilijos sostinės nacionaliniame stadione.

2014 m. FIFA pasaulio taurė: kaip buvo žaidžiamos Kamerūno ir Brazilijos rungtynės

Brazilijos rinktinė nuo pat pirmųjų rungtynių minučių varžovams pasiūlė greitą tempą. Kamuolys praktiškai neužsibuvo aikštės centre, nes Pietų amerikiečiai iškart bandė jį pristatyti į priekinę liniją. Brazilijos persvara buvo įspūdinga. Rezultatas buvo įvartis 17-ąją minutę prieš Kamerūną. Neymaras, gavęs nuostabų perdavimą iš šono, vienu lietimu pasiuntė kamuolį į Kamerūno vartų kampą. 1 - 0 perėmė Brazilai.

Afrikos komanda po praleisto kamuolio sugalvojo ir kelis kartus pavojingai grasino varžovų vartams. Iš esmės pavojingi momentai prie brazilų vartų kilo po kampinių. Vienoje iš šių atakų brazilų vartininką Cezarą išgelbėjo vartai. Tačiau Kamerūnas vis tiek sugebėjo pasižymėti. 26-ąją minutę Matipas atrėmė brazilų įvartį. ir rezultatas tapo lygus.

Toks rezultatas negalėjo tikti čempionato šeimininkams. Net per pirmąjį kėlinį 35 minutes Neymaras padaro dvigubą kamuolį ir iškelia savo komandą į priekį. Pirmoji susitikimo pusė baigėsi rezultatu 2 - 1 Brazilijos naudai.

Po pertraukos situacija aikštėje nepasikeitė - brazilai puolė dažniau. Jau 49-ąją minutę jie įmušė trečią įvartį prieš Kamerūną. Fredas pasižymėjo. Šis įvartis buvo pirmasis pasaulio čempionate Brazilijos rinktinės puolėjui. Tačiau verta paminėti, kad tuo metu, kai buvo atliktas šoninis servas, Fredis buvo prieštaringai vertinamas. Arbitražas galėjo saugiai nustatyti užribį. Bet taip neatsitiko - Fredas galva galva pasiuntė kamuolį į tinklą.

Likusią rungtynių dalį brazilai praleido labai užtikrintai. Jie dominavo aikštėje ir neleido Afrikos žaidėjams pagardinti savo vartų. Be to, per 84 minutes Fernandinho pelnė dar vieną įvartį. Rezultatas tapo 4 ar 1 pranašumas Pietų amerikiečių naudai.

Paskutinis rungtynių teisėjo švilpukas užfiksavo užtikrintą brazilų pergalę. Dabar sirgaliai nekantriai laukia futbolo pokylio pratęsimo pasaulio taurės atkrintamosiose varžybose, į kurias, žinoma, pateks ir Brazilijos komanda.