M. FIFA Pasaulio Taurė: Kaip Sekėsi Meksikos Ir Kamerūno Rungtynėms

Birželio 13 d. Brazilijos mieste Natalyje vyko antrosios pasaulio taurės varžybos Brazilijoje. Meksikos rinktinė susitiko su Kamerūnu. Rungtynės vyko lietaus metu, o tai sukėlė žaidėjams nepatogumų.

2014 m. FIFA pasaulio taurė: kaip sekėsi Meksikos ir Kamerūno rungtynėms

Pirmoji susitikimo Meksika - Kamerūnas pasaulio futbolo čempionate Brazilijoje pusė gali būti vadinama neapskaitytų tikslų laiku. Pagrindiniai pirmojo kėlinio keturiasdešimt penkių minučių įvykiai buvo panaikinti įvarčiai prieš abi komandas. Taigi 12-ąją minutę Dos Santosas pelno įvartį po šoninio perdavimo, tačiau linijos teisėjas panaikina įvartį dėl kontraversiškos padėties.

Praėjo tik kelios minutės, o afrikiečiai, po kampinio smūgio, pasiuntė kamuolį į Meksikos vartus. Įvartis buvo atšauktas dėl užribio. Teisėjo sprendimas nebuvo prieštaringas. 30-ą kėlinio minutę pažymėjo antrasis atšauktas kamuolys prieš Kamerūną. Po kampinio Dos Santosas (Meksikos puolėjas) pasiekė kamuolį galva, tačiau teisėjas vėl panaikino įvartį.

Antrasis kėlinys vyko tokiu pat tempu kaip ir pirmasis. Apie greitą greitį kalbėti nereikėjo, nes aikštė suvaidino savo vaidmenį. Viso žaidimo metu lijo. Tačiau žiūrovai vis tiek laukė pelnyto kamuolio. Tai įvyko po reto greito meksikiečių išpuolio. Dosas Santosas vėl žengė į priekį, tačiau jo smūgį atmušė Kamerūno vartininkas. Tačiau pirmasis Peralta pataikė į kamuolį ir užbaigė kamuolį tuščiuose vartuose.

Taigi Meksikos rinktinė laimėjo 1 - 0 ir surinko pirmuosius tris taškus A grupėje, šiuo rodikliu prilygstančia brazilams. Kamerūnas ir Kroatija po pirmojo turo uždaro A grupės lentelę be taškų.