M. FIFA Pasaulio Taurė: Kaip Sekėsi Rungtynėms Iranas - Nigerija

Birželio 16 dieną įvyko antrosios pirmojo rato varžybos F ketverte tarp Irano ir Nigerijos rinktinių. Žaidimas vyko Kuritibos mieste „Arena Baixada“stadione. Iš šio susitikimo nedaugelis tikėjosi putojančio futbolo. Galų gale taip atsitiko, 43 000 vietų arenos gerbėjams buvo nuobodu.

Iranas - Nigerija_

Bet kuri serija baigiasi. Pasaulio futbolo čempionatas Brazilijoje jau įpratino sirgalius prie ryškaus puolimo futbolo su gausybe pavojingų momentų ir įmuštų įvarčių. Iraniečiai ir nigeriečiai nutraukė šią seriją. Taip pat reikia pasakyti, kad prieš šias rungtynes visi susitikimai būtinai baigėsi vienos iš komandų pergale. Kuretibos arenoje buvo užfiksuotas pirmasis ir be įvarčių lygiosios.

Tai buvo iki šiol nuobodžiausios pasaulio taurės varžybos Brazilijoje. Pirmajame kėlinyje kamuolį labiau turėjo Afrikos futbolininkai. Jie bandė pulti, tačiau priekinėje linijoje jie padarė mažai. Iraniečiai išlaikė kompaktišką gynybą ir neleido prie savo vartų sukurti nė vienos akimirkos. Tuo pačiu metu patys iraniečiai puolė labai retai. Nuo pirmojo kėlinio galima prisiminti tik vieną smūgį, kurį Irano žaidėjas atliko galva po kampinio iš dešiniojo šono. Nigeriją išgelbėjo vartininkas. Nebebuvo jokių akimirkų.

Antrasis kėlinys buvo toks pat nuobodus kaip ir pirmasis. Nigerija bandė pulti, laikyti kamuolį, turėti savo teritoriją. Tačiau tai nedavė vaisių įmušto įvarčio pavidalu. Rezultatyvių progų nebuvo. Iraniečiai taip pat nedžiugino savo gerbėjų. Visas 90 susitikimo minučių švieslentė sudegino nuobodžius nulius, o žaidimas taip ir pasibaigė - 0 - 0.

Irano ir Nigerijos rungtynės vis dar neįdomiausios turnyre. Futbolo kokybė žaidime buvo prasta. O Argentinos ir Bosnijos rinktines, žaidžiančias toje pačioje grupėje, galima paskatinti. Pirmojo Pietų amerikiečių ir europiečių žaidimo lygis gerokai viršijo svarstomą susitikimą.