M. FIFA Pasaulio Taurė: Kaip Sekėsi Rungtynėms Belgija - Rusija

Rusijos futbolo gerbėjams žaidimas su belgais pasaulio futbolo čempionate Brazilijoje buvo vienas laukiamiausių. Garsiajame Rio de Žaneiro stadione Rusijos futbolininkai bandė pasiekti pergalę prieš didžiulį varžovą, kad galėtų tęsti kovą dėl patekimo į atkrintamąsias varžybas.

2014 m. FIFA pasaulio taurė: kaip sekėsi rungtynėms Belgija - Rusija

„Maracanã“stadione Rusijos rinktinė sužaidė antrąsias rungtynes pasaulio futbolo čempionate Brazilijoje. Rusų varžovai buvo belgai - N. kvarteto lyderiai. Žaidimas buvo labai svarbus abiem komandoms. Rusijos komandai reikėjo parodyti viską, ką ji sugeba, kad pasiektų norimą rezultatą. Rusams reikėjo pergalės. Būtent ji paliks geras galimybes palikti grupę. Tačiau Rusijos gerbėjai dar kartą patyrė neigiamų emocijų.

Žaidimo pradžia buvo Belgijos rinktinė. Tik po dešimties rungtynių minučių rusai nusiramino ir pradėjo bent kažkaip valdyti kamuolį. Vis dėlto Belgija buvo dominuojanti komanda pagal aparatūros kontrolę visą kėlinį. Pirmajame kėlinyje rusai nesugebėjo sukurti įvarčių, tačiau galima išskirti kelis tolimus smūgius belgų smūgiais. Vartininkas Courtois atmušė kamuolius, bet, deja, Rusijos sirgaliams, nebuvo tinkamo žmogaus užbaigti kamuolį.

Belgai bandė atakuoti poziciškai. Buvo keli pavojingi smūgiai ir šansai prie Rusijos rinktinės vartų, tačiau pirmoji susitikimo pusė baigėsi nuliu.

Po pertraukos Rusijos rinktinė turėjo papildyti, tačiau taip neatsitiko. Kartais susidarė įspūdis, kad Rusijos žaidėjams paprasčiausiai nepakanka klasės. Kita vertus, belgai bandė atakuoti vis pavojingiau. Paskutinėse 15 susitikimo minučių Belgija spaudė Rusiją. Aštrūs išpuoliai sekė vienas po kito. Reikia pripažinti, kad belgai tiesiog buvo geresni futbolo aikštėje. Atrodė, kad verda tikslas.

Pirma, po baudos smūgio štanga išgelbėjo rusus. Abiejų komandų sirgaliai griebė už galvos - vieni iš nusivylimo, kiti iš supratimo, kad šį kartą jų mėgstamai komandai buvo atleista. Tačiau Rusija neišgyveno. 88-ąją minutę Divok Origi pasiuntė kamuolį į vartus. Rusų gynyba tiesiog buvo išardyta baudos aikštelėje, o tai paskatino Origi smūgį be pasipriešinimo iš 9 metrų. Akinfejevas buvo bejėgis. Belgija pirmavo 1 - 0.

Rungtynių pabaigoje rusai neturėjo nei jėgų, nei laiko atsigauti. Paskutinis teisėjo švilpukas fiksuoja įžeidžiantį Rusijos nacionalinės komandos pralaimėjimą rezultatu 0 - 1. Belgija pelno 6 taškus ir lieka N grupės lyderių pozicijose. Rusai vis dar turi žaidimą su Alžyru. Capello auklėtiniai vis dar turi teorinių galimybių išeiti iš grupės.