M. FIFA Pasaulio Taurė: Kaip Sekėsi Čilės Ir Australijos Rungtynėms

Birželio 13 d. (Brazilijos laiku) Cuiaba mieste Pantanal stadione įvyko antrosios pirmojo turo varžybos B grupėje tarp Čilės ir Australijos rinktinių. Šios rungtynės buvo vienos svarbiausių šioms rinktinėms, kalbant apie tolesnę kovą dėl patekimo į atkrintamąsias varžybas.

2014 m. FIFA pasaulio taurė: kaip sekėsi Čilės ir Australijos rungtynėms

Pasaulio čempionatas pamažu įgauna pagreitį, nacionalinės komandos žaidžia su kiekvienomis rungtynėmis. Futbolo kokybė ir intensyvumas gali džiuginti neutralius sirgalius. Tai emocijos, kurias sukėlė Čilės ir Australijos mačas.

Per pirmąsias 15 žaidimo minučių čiliečiai sutriuškino australus. Iki 14-osios rungtynių minutės Pietų amerikiečiai įmušė du įvarčius prieš Australijos rinktinę. Debiutinį kamuolį čiliečiams turnyre pelnė „Barcelona“puolėjas Alexis Sanchezas, o po dviejų minučių atliko rezultatyvų perdavimą. Puikiu smūgiu iš linijos Valdivia pasiuntė kamuolį po skersiniu. 2 - 0, o Čilė džiūgauja.

Po įvarčių čiliečiai ir toliau užtikrintai kontroliavo kamuolį, tačiau po vienos iš aukščiausių servų Timas Cahillas sužaidė vieną kamuolį galva. Tai įvyko 35 minutes po pirmojo kėlinio. Reikia pripažinti, kad australų įvartis buvo ne tik nesvarbus, bet net nebuvo būtinų sąlygų Čilės rinktinės įvarčiui.

Antroji rungtynių pusė vyko imtynėse. Australija manė, kad tai gali išgelbėti rungtynes. Tai nulėmė australų aktyvumą. Tačiau nebuvo įmanoma pataikyti į Pietų amerikiečių vartus, priešingai, pakaitinis Jeanas Bosejouras jau nustatytu laiku nustatė galutinį rezultatą smūgiu į tolimąjį vartų kampą. Čilė laimėjo rezultatu 3 - 1 ir po pirmojo rato taškais lygino su Nyderlandais.

Kitas mačas tarp čiliečių ir Ispanijos padarys didžiulį skirtumą paskirstant paskutines vietas B grupėje.