M. FIFA Pasaulio Taurė: Kaip Sekėsi Rungtynėms Anglija - Italija

Brazilijos pasaulio čempionatas pamažu įgauna pagreitį. D grupėje vienas laukiamiausių parengiamojo etapo susitikimų įvyko birželio 14 d. - Anglija žaidė su Italija. Brazilijos mieste Manus „Amazonia“stadione žiūrovai galėjo stebėti futbolo titanų kovą.

anglia_italia

Pirmoji pusė prasidėjo lėtai. Galbūt tai lėmė nepakeliama karštis, viešpatavęs Manus. Italai šiek tiek labiau kontroliavo kamuolį, o britai tolimais smūgiais patikrino italų vartininką Sirigu.

Aikštelės centre solistė buvo Andrea Pirlo. Šiam vyrui užteko net neliesti kamuolio, norint įmušti pirmąjį įvartį. 35-ąją minutę po kampinio maestro Pirlo taip gudriai praleido kamuolį, kad britai ne iškart suprato, kaip raundas atsidūrė vartuose po taikliausio Marchisio smūgio iš už baudos aikštelės ribų. 1 - 0 Italija išsiveržė į priekį.

Trumpą laiką sėkmę šventė keturis kartus pasaulio taurės laimėtojų gerbėjai. Jau 37-ąją minutę futbolo protėviai surengė išradingą greitą ataką. Vos keli perdavimai, ir Sturridge'as nušvilpia Sirigu - rezultatas tampa 1 - 1. Žaidimas palaipsniui ėmė įgauti pagreitį. Abiejų komandų žaidėjų meistriškumas pademonstravo bendrą pasaulio futbolo milžinų lygį.

Kėlinio pabaigoje italai praleido gerą progą pataikyti į britų vartus. „Supermario“gudriai sumetė Hartą, bet gynėjas išvalė kamuolį nuo tinklo. Sužaidus kampinį Kandreva smūgiavo į britų vartų virpstą. Pirmasis kėlinys baigėsi tokia ataka.

Antroji susitikimo pusė prasidėjo britų išpuoliais. Vis dėlto 50-ąją minutę futbolo įkūrėjų puolimo impulsus atvėsino Mario Balotelli. Kandreva susitvarkė su anglų gynėju ir suteikė nuostabų servą tolimam vartui, kur Balotelli galva galva pasiuntė kamuolį į vartus. 2 - 1 perėmė italai.

Antroji kėlinio pusė buvo praleista Anglijos rinktinės atakose. „Squadra Azura“žaidėjai apie ataką nė negalvojo. Italai ištvėrė ir padarė tai taip, kaip galbūt niekas kitas pasaulyje negali. Kelis kartus po pavojingų smūgių Sirigu išgelbėjo Italiją, tačiau apie keturis kartus pasaulio čempionatų čempionų vartuose vartus kalbėti apie superįvarčių momentus nereikėjo.

Sutrumpėjusiu laiku Andrea Pirlo beveik padidino rezultatą, tačiau jo atliktas puikus baudos smūgis pataikė į skersinį.

Teisėjo švilpukas užfiksavo sunkiausią Italijos rinktinės pergalę 2 - 1 prieš didžiulį varžovą. Dabar britams teks įveikti Urugvajų antrajame ture, o tai savaime taip pat atrodo sunkiausia užduotis. „Squadra azura“taškuose lyginama su Kosta Rika ir kyla į pasaulio taurės mirties grupės viršūnę.