M. FIFA Pasaulio Taurė: Kaip Buvo žaidžiamos Kamerūno Ir Kroatijos Varžybos

B grupėje birželio 18 d. Brazilijoje vykusioje pasaulio taurėje vyko antrojo turo rungtynės tarp Kamerūno ir Kroatijos rinktinių. Manauso miestas priėmė oponentų, kurie nebeturėjo teisės suklysti, žaidimą. Rungtynių rezultatas buvo maršrutas, kurį „Amazonia“arenos žiūrovai galėjo pamatyti savo akimis.

Pozor_Kameruna_

Kroatijos ir Kamerūno rinktinės pralaimėjo pirmas rungtynes pasaulio futbolo čempionate Brazilijoje. Pirmieji pralaimėjo „Pentacamp“, o kiti - meksikiečiams. Antrajame ture komandoms būtinai reikėjo laimėti, kad galėtų tęsti kovą dėl patekimo į atkrintamųjų varžybų etapą.

Rungtynės prasidėjo Kamerūno atakomis. Tačiau afrikiečių ilgą laiką nebuvo pakankamai. Jau 10-ąją minutę jie gavo kamuolį į savo tinklą. Po puikaus perdavimo baudos aikštelėje Ivica Olicas pasiuntė kamuolį į afrikiečių tinklą. Po to kroatai turėjo dar keletą progų įmušti įvartį, tačiau pirmame kėlinyje taip neatsitiko.

Kamerūnas puolė silpnai, priekinėje linijoje pasirodė nedaug. Karšti Afrikos vaikinai pradėjo nervintis, todėl Songas buvo pašalintas už Mandjukico smūgį, esant nekenksmingai situacijai aikštės centre.

Antrasis kėlinys vyko visiškai kroatų pranašumu. 48-ąją minutę buvo surengtas antrasis kamuolys. Ivanas Pershichas perėmė netikslų Kamerūno vartininko perdavimą, puolė prie šono ir, įžengęs į baudos aikštelę, ramiai smūgiavo į vartus. 2 - 0. Dabar atrodė, kad Kamerūnas neturi jokių šansų. Taip ir atsitiko.

Mario Mandzukic įmušė dar du kartus (per 61 ir 73 minutes), išleidęs paskutinį pralaimėjimą 4 - 0. Pirmiausia puolėjas po kampinio pelnė kamuolį galva ir tada žaidė baigęs.

Kamerūnas turėjo tik keletą progų antrajame kėlinyje, tačiau jie liko neįgyvendinti. Byla taip pat baigėsi tuo, kad kamerūniečiai aikštėje vos nesusiplėšė. Assu-Ekotto pradėjo susidurti su Mukanjo. Taip pat reikėtų pažymėti, kad kamerūniečiai antrajame kėlinyje gavo tris raudonas korteles ir žaidimą baigė su septynių būriu.

Kroatai pelno pirmuosius tris turnyro taškus. Dabar europiečiams bus sprendžiamas likimas palikti B grupę rungtynėse su Meksika.