M. FIFA Pasaulio Taurė: Kaip Baigėsi Kolumbija - Graikija

Rungtynės C kvartete FIFA pasaulio taurėje Brazilijoje prasidėjo birželio 14 d. Pirmasis žaidimas grupėje vyko Belo Horizonte mieste „Mineirao“stadione. Dalyvaudama 57 000 žiūrovų, Kolumbijos rinktinė žaidė su Graikijos rinktine.

2014 m. FIFA pasaulio taurė: kaip baigėsi Kolumbija - Graikija

Rungtynės prasidėjo Kolumbijos rinktinės atakomis. Didelis greitis, spaudimas ir noras pelnyti greitą kamuolį - visa tai aiškiai matėsi Pietų amerikiečių puolimo impulse. Tokios pradžios rezultatas buvo ankstyvas Pabla Armero įvartis 5-ąją minutę prieš Graikijos komandą. Po elegantiško derinio Kolumbijos gynėjas pasiuntė kamuolį į vartus iš Graikijos baudos aikštelės ribų.

Įmušus įvartį kolumbiečiai šiek tiek atlaisvino rankas, o pirmasis kėlinys baigėsi minimaliu Pietų amerikiečių pranašumu.

Antrajame kėlinyje Graikijos rinktinė mažai ką atakavo, nepaisant to, kad europiečiams reikėjo atsigauti. Kolumbija žaidė iš eilės, nesistengdama itin stengtis dėl antrojo įvarčio. Tačiau tikslas tikrai įvyko. Argentinos „River Plate“žaidėjas Teofilo Gutierrez pasiuntė antrą kamuolį į Graikijos komandos tinklą. Tai įvyko 58-ąją žaidimo minutę.

Po dar vieno praleisto kamuolio graikai tapo šiek tiek aktyvesni. Tačiau, išskyrus tai, kad 63-ąją minutę pataikė į Geko skersinį, sirgaliai nieko ypatingai neprisiminė.

Žaidimas buvo prieinamas savo logiška išvada, tačiau rezultatas vėl padidėjo. Fiksuotu laiku Jamesas Rodriguezas padarė pražūtingą rezultatą. Dėl to Kolumbija 3 - 0 iškovojo pergalę prieš Graikiją.

Kolumbiečiai surinko pirmuosius tris pasaulio taurės taškus, taip parodydami savo jėgas. Būtina atsižvelgti į tai, kad rungtynėse nedalyvavo keli Pietų Amerikos lyderiai. Taigi, Guarino nebuvo palaikymo zonoje, o vienas geriausių pasaulio puolėjų Falcao tribūnose buvo tik dėl traumos, kurią jis gavo prieš čempionatą.