M. FIFA Pasaulio Taurė: Iš Viso 14-oji Rungtynių Diena

14-oji žaidimo diena žiūrovams padovanojo kitas keturias FIFA pasaulio taurės varžybas. Paskutines žaidynes E ir F grupėse žaidė Argentinos, Nigerijos, Bosnijos ir Hercegovinos, Irano, Ekvadoro, Prancūzijos, Hondūro ir Šveicarijos komandos.

2014 m. FIFA pasaulio taurė: iš viso 14-oji rungtynių diena

Įspūdingiausias dienos žaidimas buvo Argentinos ir Nigerijos rinktinių susitikimas. Pietų amerikiečiai jau užsitikrino patekimą į atkrintamąsias varžybas, todėl šios komandos žaidėjams nereikėjo jaudintis dėl galutinio rezultato, taip pat Nigerijos rinktinei, kuriai buvo geri šansai toliau kovoti pasaulio čempionate. Pirmajame kėlinyje publika matė tris įvarčius, pirmieji du jau buvo įmušti iki ketvirtosios minutės - Pietų amerikiečiai ir afrikiečiai apsikeitė įvarčiais. Sutrumpėjusiu pirmojo kėlinio metu Messi baudos smūgiu išvedė Argentiną į priekį 2 - 1. Po pertraukos publika vėl pamatė įvarčių mainus pačioje kėlinio pradžioje. Pirmiausia afrikiečiai įmušė įvartį, o paskui vėl pirmavo argentiniečiai. Galutinis susitikimo rezultatas yra 3 - 2 Argentinos naudai. Messi du kartus pasižymėjo. Dabar Pietų amerikiečiai žais 1/8 su Šveicarija, o nigeriečiai susidurs su Prancūzijos komanda.

Antrose F grupės rungtynėse Bosnijos rinktinė lengvai įveikė Irano komandą. Galutinis susitikimo rezultatas yra 3 - 1 europiečių naudai. Tačiau ši pergalė nesuteikė Bosnijos žaidėjams teisės patekti į grupę. Europiečiai kartu su Irano žaidėjais eina namo.

E grupėje Prancūzijos rinktinė susitiko su Ekvadoru. Europiečiai jau išsprendė patekimo į kitą turnyro etapą problemą, todėl aikštėje Rio de Žaneire publika matė daug prancūzų žaidėjų iš pakaitinių žaidėjų. Susitikimas žiūrovams nedavė jokių įvarčių, jis baigėsi rezultatu 0 - 0. Šis rezultatas atvedė Prancūziją į atkrintamąsias varžybas ir išsiuntė Ekvadoro komandą namo.

Šveicarijos rinktinė paskutinėse rungtynėse E grupėje nugalėjo Hondurą rezultatu 3 - 0. Rungtynėse spindėjo Šveicarijos puolėjas Jerdanas Shaqiri. Jis padarė „hat trick“. Pirmasis įvartis pasirodė ypač gražus, kai Shakiri smūgiuodamas iš už baudos aikštelės ribų pasiuntė kamuolį į tolimąjį Hondūro vartų devynetą. Likusią rungtynių dalį dominavo europiečiai. Shakiri įmušė dar du įvarčius. Europiečių pergalė atvedė Šveicarijos rinktinę iš antrosios vietos E grupėje į Argentiną pasaulio taurės aštuntfinalyje.