M. FIFA Pasaulio Taurė: Susitikimo Ispanija - Nyderlandai Rezultatai

Brazilijos Salvadoro miestui buvo garbė surengti vieną laukiamiausių pasaulio taurės grupės etapo rungtynių. Birželio 13 dieną „Fonte Nova“stadione, kuriame telpa daugiau nei 50 000 žiūrovų, futbolo milžinai susirėmė: Ispanija susidūrė su Nyderlandais.

2014 m. FIFA pasaulio taurė: susitikimo Ispanija - Nyderlandai rezultatai

Pirmos 45 žaidimo minutės nepaliko abejingų sirgalių, besidominčių kokybišku futbolu. Aistra, įgūdžiai, emocijos - visa tai publika galėjo stebėti saloje Salvadore.

Pirmasis įvarčio šansas įvyko prie ispanų vartų, tačiau Sneijderis negalėjo realizuoti savo šanso. Kėlinio viduryje savo laimingą žodį tarė valdantys pasaulio čempionai. Puikus prasiskverbiantis perdavimas į olandų baudos aikštelę virto Diego Costa kritimu. Teisėjas pastebėjo taisyklių pažeidimą ir padėjo kamuolį ant taško. Labiausiai patyręs Xabi Alonso nepaliko jokių šansų Nyderlandų vartininkui. Ispanija pirmavo 1 - 0. Tai įvyko 27-ąją minutę.

Įmušusi įvartį, Nyderlandų rinktinė pakilo. Karūnuotas olandų pasiekimas buvo nuostabus rezultatyviausio pasaulio taurės atrankos žaidėjo Robino Van Persie kamuolys. Pajėgęs perdavimą iš šono puolėjas metė Casillą beveik nuo baudos metimo linijos. 1 - 1 ir visi olandai džiūgauja. Šis kamuolys buvo gražiausias per pirmąsias tris rungtynes.

Antrasis kėlinys tribūnose sukrėtė 48 173 žiūrovus. Vieni beprotiškai džiūgavo, kiti su siaubu stebėjo, kas vyksta. Olandai sunaikino Ispaniją. Keturi neatsakyti įvarčiai prieš Casillas suformavo galutinį ispanų pralaimėjimą. Nyderlandai laimėjo rezultatą 5 - 1. Tokio rezultato neįsivaizdavo net drąsiausi bukmekeriai.

53-ąją minutę Arjenas Robbenas pelnė antrąjį įvartį po puikaus Blindo perdavimo. Stefanas de Vrey 64-ąją minutę su standartine galva pasiuntė kamuolį į ispanų tinklą. 8-ąją minutę Van Persie pasinaudojo Casillaso klaida ir padarė rezultatą nepadorų. O pralaimėjimą užbaigė Arjenas Robbenas, kuris 80-ąją minutę atliko tokį šuolį iš aikštės centro, kad pats Sergio Ramosas, turėdamas pranašumą distancijoje, neturėjo laiko olandui. Robbenas „nuplėšė“Ispanijos gynybą ir išvedė rezultatą į 5 - 1.

Susitikimo rezultatas yra šokiruojantis. Nesėkmė, persekiojamo „Raudonojo įniršio“„mirtis“aikštėje pakėlė olandus į pirmąją vietą grupėje surinkus tris taškus. Ispanijos rinktinė turės reabilituotis ne tik sirgalių akivaizdoje, bet ir prieš save.