M. FIFA Pasaulio Taurė: Kaip Sekėsi Kosta Rika - Anglija

Birželio 24 d. Brazilijos FIFA pasaulio taurės varžybų D grupėje vyko Kosta Rikos ir Anglijos rinktinių rungtynės. Po grupės etapo europiečiai jau buvo užsitikrinę kelionę namo, o Kosta Rikos gyventojai ruošėsi atkrintamosioms varžyboms.

2014 m. FIFA pasaulio taurė: kaip sekėsi Kosta Rika - Anglija

Futbolo protėviai neturėjo kito pasirinkimo, kaip bent kažkaip įtikti savo sirgaliams pirmą ir vienintelę pergalę turnyre. Tačiau britai neatrodė tokie šaunūs, kaip daugelis tikėjosi prieš prasidedant pasaulio taurės varžyboms.

Pirmasis kėlinys buvo šykštus aštriomis atakomis ir įvarčių įvarčiais. Tarp pavojingų situacijų, kurios kilo prie abiejų komandų vartų, galima išskirti tik du epizodus. Pirma, 23-ąją minutę Kosta Rikos žaidėjas Borgeso vardu atliko protingą baudos smūgį. Kamuolys pataikė į britų vartų skersinį. Po to europiečiai galėjo įmušti įvartį iš standarto. Tačiau Sturridge'as iš aukščiausios pozicijos po kampinio smūgio praleido taikinį po vieno iš savo partnerių nuolaidos.

Pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 0 - 0.

Antroje susitikimo pusėje britai atrodė šiek tiek aktyvesni, tačiau tai jiems nepadėjo išsikovoti vienintelės pergalės čempionate. Tarp pavojingų atakų verta prisiminti akimirką su Sturridge'u 65 minutę. Partneriai išvedė britus į priekį, tačiau pavojingas momentas su įvarčiu nesibaigė - Sturridge'as iš arti smūgiavo pro vartininką ir vartus.

Galutinis susitikimo rezultatas 0 - 0 aiškiai atspindi tai, koks buvo žaidimas. Tikriausiai britų sirgaliai net ir šiame mače nesulaukė pasitenkinimo dėl dviejų ankstesnių savo komandos pralaimėjimų. Ir visa Kosta Rika švenčia beprecedentę sėkmę. Centrinės Amerikos komanda iškelia septynis taškus pirmoje vietoje mirties grupėje. Dabar Kosta Rikos gyventojai turi laukti savo varžovo pasaulio taurės aštuntfinalyje.