M. FIFA Pasaulio Taurė: Kaip Prancūzija Susitvarkė Su Hondūru

Antrosios rungtynės E grupėje pasaulio futbolo čempionate Brazilijoje vyko Porto Alegrės mieste birželio 15 d. „Beira Rio“stadione varžėsi Prancūzijos ir Hondūro rinktinės. Futbolo ekspertai pareiškė, kad šios poros europiečiai žaidime turėjo parodyti reikšmingą klasės skirtumą. Taip nutiko ant žalios stadiono vejos.

prancuzijos_gonduras

Nedaugelis tikėjo, kad Hondūro rinktinė gali pasiūlyti prancūzams vienodą futbolą. Tačiau po pastarųjų įvykių Urugvajaus - Kosta Rikos rungtynėse neutralūs sirgaliai vis tiek galėjo tikėtis stebuklo. Bet taip neatsitiko.

Visas pirmasis aikštės kėlinys buvo viena komanda - Prancūzija. Hondūras tiesiog tai darė. kad išlaikė gynybą. Turiu pasakyti, kad tai pavyko iki tam tikro laiko. Per pirmąsias 25 minutes prancūzai du kartus smūgiavo į skersinį, smarkiai puolė, tačiau įmušti negalėjo. Tik pirmosios susitikimo pusės pabaigoje, turint bendrą prancūzų pranašumą, įvartis tikrai įvyko. Jį 45-ąją minutę nuo baudos smūgio pelnė Karimas Benzema. Už pažeidimą baudos aikštelėje Pogba lauke buvo išsiųstas „Honduran“žaidėjas. Įmušus įvartį paaiškėjo, kad stebuklo nebus.

Antrasis kėlinys vyko dar aštresnėmis Prancūzijos atakomis, o pastarosios varžovai apie puolimą nė negalvojo. Galite atsiminti tik vieną smūgį į prancūzų vartininko vartus.

Po 48 minučių Karimas Benzema gražiai uždaro puikų perdavimą vienu paspaudimu. Kamuolys pataiko į tolimąjį stulpą, tada atsimuša į vartininko ranką ir tik tada kerta branginamą juostelę. Statistika paėmė antrą „Benzema“kamuolį ir įmušė savo įvartį. Tačiau pagrindinis įvykis buvo sąskaitos padidinimas. 2 - 0 Prancūzija priekyje.

Prancūziją atakuojanti pagrindinė žvaigždė ir toliau grasino varžovo vartams. Rezultatas buvo trečiasis „Benzema“įvartis 72-ąją minutę. Tai jau buvo maršrutas. Rezultatas tampa 3 - 0, o Prancūzija džiūgauja. Žaidimo pabaigoje dar buvo akimirkų 1998-ųjų pasaulio čempionams, tačiau žiūrovai daugiau įvarčių nematė.

Galutinis triuškinantis rezultatas buvo gana lengvos prancūzų pergalės įrodymas. Jų klasė turėjo įtakos, ir tai negalėjo sukelti sunkumų dėl „represijų“Hondūre.