M. FIFA Pasaulio Taurė: Kaip Prancūzija Nugalėjo Šveicariją

Brazilijos Salvadoro miestui buvo garbė surengti Prancūzijos ir Šveicarijos rinktinių varžybas antrame futbolo pasaulio čempionato etape. Abi komandos iškovojo pergales turnyro pradžioje, todėl apžvelgiamos rungtynės buvo svarbios kovos dėl pirmosios vietos E kvartete FIFA pasaulio taurėje požiūriu.

2014 m. FIFA pasaulio taurė: kaip Prancūzija nugalėjo Šveicariją

Prancūzijos ir Šveicarijos rinktinių žaidimas iki šiol tapo rezultatyviausiu turnyre. Iš viso rungtynėse buvo įmušti septyni įvarčiai.

Pirmojoje pusėje solistai buvo prancūzai. Jie pradėjo aktyviai ir sugebėjo dukart įmušti įvartį iki 18-osios minutės. Pirma, po kampinio smūgio 17-ąją minutę jis pelnė Oliviero Giroudo įvartį, o po minutės Blaise'as Matuidi vėl susierzino šveicarų vartininką. Prancūzija pirmavo 2 - 0 ir tai padarė lengvai bei natūraliai. Netrukus 1998 metų pasaulio čempionai turėjo teisę į baudą, tačiau Benzema nesugebėjo pelnyti trečiojo įvarčio - pirmiausia vartininkas gelbėjo, o paskui Prancūzijos rinktinės žaidėjas pataikė į rėmą ant finišo linijos. Šis renginys turėjo nudžiuginti šveicarus, tačiau jie daugiau praleido. Keliais perdavimais prancūzai surengė greitą kontrataką 40-ąją minutę, kuri baigėsi dar vienu įvarčiu. Gerbiamasis Mathieu Valbuena. Taigi prancūzai pertrauka jau užsitikrino patogų pranašumą.

Antroji pusė taip pat prasidėjo linksmai. Įvarčių buvo dar daugiau. Pirmiausia prancūzai įmušė du kartus, išleidę visiškai nepadorų rezultatą - 5 - 0. Benzema po stebuklingo Pogbos perdavimo 67-ąją minutę pelnė trečią įvartį ir pasivijo geriausius turnyro įvarčius. Ir 73-ąją minutę Sissoko galiausiai nuvylė visus Šveicarijos gerbėjus.

Rungtynių pabaigoje žiūrovai pamatė dar du kamuolius. Tiesa, dabar šveicarai pasižymėjo. Pirma, Blerimas Dzhemili baudos smūgiu atmušė vieną įvartį. Tai įvyko 81 minutę. Tada po šešių minučių šveicarams pavyko įmušti daugiau. Tikslas pasirodė labai gražus. Granitas Jaka po puikaus perdavimo iš aikštės gilumos pasiuntė kamuolį į vartus pirmu prisilietimu skrydžio metu. Taigi šveicarai pasaldino pralaimėjimo kartėlį, tačiau galutinis rezultatas švieslentėje 2-5 negali būti jų patenkinamas.

Prancūzija po dviejų turų surenka šešis taškus ir tampa vienintele E grupės lydere, Šveicarijai liko trys taškai.