M. FIFA Pasaulio Taurė: Kaip Sekėsi Ekvadoras - Prancūzija

Birželio 25 dieną Prancūzijos rinktinė FIFA pasaulio taurėje sužaidė paskutines varžybas grupės etape. Europiečių varžovas E kvartete buvo Ekvadoro komandos žaidėjai.

2014 m. FIFA pasaulio taurė: kaip sekėsi Ekvadoras - Prancūzija

Ekvadoro sbonai reikėjo pergalės ar lygiųjų, kad būtų galima tikėtis tęsti kovą atkrintamosiose. Tuo pačiu metu Pietų Amerikos gyventojai turėjo tikėtis palankių paralelinių Šveicarijos ir Hondūro rungtynių rezultatų. Prancūzai, išsprendę patekimo į kitą pasaulio taurės etapą problemą, aikštėje pasirodė toli nuo pradinės sudėties. Galbūt tai buvo šiek tiek išblėsusio europiečių žaidimo priežastis.

Pirmas kėlinys buvo nuobodus. Komandos sukūrė keletą pavojingų momentų. Reikia pripažinti, kad prancūzai buvo pranašesni už savo varžovus pagal kamuolio valdymo procentą, tačiau tai nieko nedavė Didier Deschamps komandai. Ekvadoriečiai kartais stengėsi greitai kontratakuoti.

Nuo pirmojo kėlinio galite prisiminti tik du pavojingus momentus prie varžovų vartų. Iš pradžių Pogba po kampinio pavojingai smūgiavo galva, tačiau ekvadorietis vartininkas išgelbėjo savo komandą, atspindėdamas smūgį. Ekvadoriečiai vienoje iš atakų po šono baldakimu sutrikdė Prancūzijos vartininką, tačiau ir tada kamuolys nepasiekė vartų. Ekvadoro žaidėjas uždarė perdavimą perdavimu galva, tačiau žiūrovai niekada nematė tikslo.

Antrajame kėlinyje prisimenu Ekvadoro kapitono Antonio Valencia pašalinimą 50-ąją minutę. Bet dar prieš tai, iškart po kėlinio pradžios, prancūzai galėjo įmušti įvartį, tačiau postas žaidė Pietų Amerikos vartininkui.

Įgijusi pranašumą, Europos komanda pradėjo atakuoti didelėmis jėgomis, tačiau tai žiūrovams nesuteikė džiaugsmo dėl matytų įvarčių.

Susitikimo rezultatas yra 0 - 0. Šie skaičiai švieslentėje visiškai atspindi rungtynių, kuriose Rio de Žaneiro stadiono žiūrovai matė nedaug gražių ir kokybiškų atakų, specifiką.

Prancūzai užima pirmąją vietą E grupėje su septyniais taškais, o Ekvadoras vyksta namo, kai Šveicarija laimėjo savo mačą su Hondūru.