„America's Cup 2016“: žaidimo Ekvadoras - Haitis Apžvalga

Haičio rinktinė buvo akivaizdi „Copa America 2016“nugalėtoja. Pralaimėję abi pirmąsias B grupės rungtynes, haitiečiai paskutiniame susitikime susidūrė su Ekvadoro žaidėjais, kuriems pergalė galėjo įforminti išėjimą į atkrintamųjų varžybų etapą.

„America's Cup 2016“: žaidimo Ekvadoras - Haitis apžvalga

Ekvadoro rinktinės žaidėjai žaidimą pradėjo aktyviau. Jau per pirmąsias dešimt susitikimo minučių ekvadoriečiai sukūrė keletą pavojingų momentų prie Haičio rinktinės vartų. Ir jau 11-ąją minutę pirmasis kamuolys buvo tinkle. Christianas Noboa atliko tikslų perdavimą Ennerui Valencia, kuris smūgiavo į haitiečių vartus iš už baudos aikštelės ribų ir atidarė rezultatą mače. Ekvadoro rinktinė pirmavo 1: 0.

20-ąją minutę Enner Valencia dirbo asistentu. Po pataikymo į baudos aikštelę Haimenas Iovi lengvai permetė kamuolį į tuščius vartus. Ekvadoro rinktinė greitai įformino savo pranašumą iki dviejų įvarčių.

Rezultatas nepasikeitė iki pirmojo kėlinio pabaigos. Tačiau verta paminėti, kad 28-ąją minutę Jerome'o atstovaujama Hačio rinktinė galėjo sužaisti vieną įvartį. Skersinis smogė smūgį.

Antrajame kėlinyje ekvadoriečiai padidino savo įvarčių pranašumą. Rusijos sirgaliams gerai žinomas Christianas Noboa 57-ąją minutę išvedė rezultatą į triuškinantį rezultatą - 3: 0 Ekvadoro naudai.

78-ąją minutę Enneras Valencia atidavė antrą rezultatyvų perdavimą. Šį kartą jis talkino broliui Antonio. Rezultatas 4: 0 buvo galutinis Ekvadoro ir Haitis susitikimo rezultatas.

Ekvadoriečių pergalė atvedė šią komandą į antrą vietą B grupėje. Tuo pačiu metu Brazilijos rinktinė, pralaimėjusi perujiečiams antrose tos pačios grupės rungtynėse, visiškai nepateko į atkrintamąsias varžybas.

Ketvirtfinalyje Ekvadoro rinktinė susitiks su turnyro šeimininkais - JAV komanda, o haitiečiai turnyrą paliks po trijų pralaimėjimų.