Amerikos Taurė 2016: Kolumbijos - Kosta Rikos žaidimo Apžvalga

Po pergalių per pirmąsias dvejas rungtynes kolumbiečiai jau užsitikrino kelią į kitą „Copa America 2016“etapą. Paskutinėse rungtynėse rinktinė turėjo susitikti su Kosta Rika.

„America's Cup 2016“: žaidimo Kolumbija - Kosta Rika apžvalga

Norint toliau kovoti turnyre, Kosta Rikos gyventojams reikėjo pergalės rungtynėse su Kolumbija. Be to, buvo pageidautina surinkti daug taškų, nes amerikiečiams pralaimėjus paragvajiečiams, įvarčių skirtumas būtų apskaičiuojamas tarp Paragvajaus ir Kosta Rikos rinktinių. 2014 m. Brazilijoje vykusioje pasaulio taurėje (Kosta Rika) pagrindine sensacija tapusi komanda savo ruožtu padarė viską - iškovojo pergalę prieš Kolumbiją.

Kolumbijos - Kosta Rikos rungtynės pasirodė iki šiol įdomiausios turnyre. Žiūrovai pamatė penkis įmuštus įvarčius, iš kurių pirmasis buvo išduotas jau antrą minutę. Venegasas iš baudos aikštelės puikaus smūgio pasiuntė kamuolį į tolimąjį viršutinį kampą. Kosta Rikos rinktinė pirmavo 1: 0.

Kolumbijos futbolininkai greitai atšoko. Jau 6-ąją minutę rezultatas švieslentėje tapo lygus. Išskyrė Frankas Fabre'as. Ateityje žaidimas buvo žaidžiamas dvipusėmis atakomis, kuriose sėkmingiau pasirodė Kosta Rikos gyventojai. Jų puolimo veiksmai lėmė savo įvartį. 6-osios minutės herojus Fabra atkirto kamuolį į savo vartus. Savo sirgalių džiaugsmui Kosta Rikos futbolininkai išsiveržė į priekį 2: 1 (34-oji minutė buvo chronometre).

Antrajame kėlinyje įvarčiai prieš abu varžovus tęsėsi. Pirma, Kosta Rikos gyventojai padidino savo pranašumą. 58-ąją minutę Brianas Oviedo suteikė rezultatyvų perdavimą Celso Borgesui, kurio smūgis į apatinį vartų kampą buvo tikslus. Kosta Rikos gyventojai išsiveržė į priekį dviejų įvarčių skirtumu. Tačiau prieš rungtynių pabaigą rezultatas švieslentėje vėl pasikeitė.

Kolumbijos lyderis Juanas Cuadrado atliko rezultatyvų perdavimą Marlosui Moreno Duranui, kuris iššovė vartininką iš už baudos aikštelės ribų. Stipriai siunčiamas kamuolys skriejo į artimą vartų kampą. Šis įvartis buvo paskutinis mače.

Galutinis rezultatas 3: 2 Kosta Rikos rinktinės naudai tik sugadino kolumbiečių nuotaiką prieš atkrintamąsias varžybas. Ir patiems nugalėtojams tai neatnešė laukiamo rezultato: amerikiečiai laimėjo savo mačą su Paragvajumi. Taigi Kolumbijos rinktinė užima antrą vietą A grupėje, o Kosta Rika nukrenta į trečią vietą ir yra pašalinta iš turnyro.