M. Amerikos Taurė: Argentinos Ir Panamos Rungtynių Apžvalga

D kvarteto D grupės pirmojo etapo rungtynėse Argentinos rinktinė ne be vargo nugalėjo čiliečius. Antroji mėlynos ir baltos spalvos varžovė turnyre buvo mažiau ambicinga komanda - Panamos komanda.

2016 m. Amerikos taurė: Argentinos ir Panamos rungtynių apžvalga

Argentinos rinktinė yra laikoma pagrindine jubiliejinės Amerikos taurės futbole favorite. Šiuo atžvilgiu žaidimas argentiniečiams neturėjo būti labai sunkus. Aikštelėje nebuvo sensacijos. Argentinos rinktinė turėjo bendrą pranašumą ir iškovojo didelę bei užtikrintą pergalę.

Pradiniame argentiniečių rikiuotėje vėl nebuvo kapitono. Lionelis Messi po traumos dar nėra pasirengęs žaisti rinktinėje. Bet ir be Messi argentiniečiai pelnė ankstyvą įvartį. 7-ąją minutę Angelas Di Maria iš baudos smūgio puikiai pakibo vartininko aikštės zonoje, kur Nicolas Otamendi galva galva pasiuntė kamuolį į tinklą. Argentina pirmavo 1: 0.

55 tūkstančiai žiūrovų daugiau nei valandą laukė antrojo argentiniečių įvarčio, nors net ir pirmajame kėlinyje Gonzalo Higuainas galėjo padidinti favoritų pranašumą. 61-ąją minutę įvyko ilgai lauktas Lionelio Messi įėjimas į aikštę, o po septynių minučių argentiniečių kapitonas taikliu smūgiu iš už baudos aikštelės krašto pelnė savo pirmąjį įvartį turnyre.

Lionelis įmušė dar du kartus. Pirmiausia, 78-ąją minutę argentiniečių atakų lyderis baudos smūgiu pataikė į geriausius devynis, o likus trims minutėms iki susitikimo pabaigos pelnė hat-trick'ą.

Galutinį rezultatą švieslentėje nustatė kitas Argentinos rinktinės žvaigždžių puolėjas Sergio Aguero. Puolėjas 90-ąją minutę galva pasiuntė kamuolį į vartus po Marcoso Rojo nuolaidos.

Galutinis rungtynių rezultatas 5: 0 Argentinos rinktinės naudai nugalėtojams garantavo patekimą į atkrintamųjų varžybų etapą. Argentiniečiai po dviejų rungtynių turnyre turi dvi pergales. Panamai liko tik trys taškai.