Amerikos Taurė 2016: Argentinos Ir Čilės Rungtynių Apžvalga

Pirmajame „Quartet D“grupės etapo etape 2016 m. Amerikos taurėje susibūrė turnyro finalininkai. Rungtynės Argentina - Čilė buvo bene labiausiai laukiamos čempionato grupės etape.

Amerikos taurė 2016: Argentinos ir Čilės rungtynių apžvalga

Argentinos rinktinę prieš susitikimo pradžią susilpnino jų kapitono ir lyderio Lionelio Messi nebuvimas. Bazėje taip pat neišėjo dar viena žvaigždė, mėlynos ir baltos spalvos Sergio Aguero. Tačiau streikininkų nebuvimas netapo didele problema dukart vykusiems pasaulio čempionatų triumfams.

Jau antrą minutę, atsitrenkęs į galvą, Niko Gaitanas galėjo pataikyti į čiliečių vartus. Claudio Bravo išgelbėjo vartai. Po šio epizodo žaidimo taškų nebuvo iki 30-osios minutės, nors komandos bandė greitai praleisti aikštės centrą ir atakuoti vienas kito vartus. Po pusvalandžio Čilės puolėjas Alexis Sanchezas praleido savo progą įmušti. Jo smūgį iš baudos aikštelės atspindėjo Sergio Romero. 34-ąją minutę tas pats Sanchezas iš baudos smūgio pasiuntė kamuolį į viršutinį kampą, tačiau argentinietis vartininkas vėl susitvarkė su smūgiu.

Pirmojo kėlinio pabaiga liko argentiniečiams, tačiau rezultatas švieslentėje nepakito - trijulės Di Maria, Higuain, Gaitan atliekamos atakos buvo per daug chaotiškos ir nebaigtos.

Antrąją susitikimo pusę čiliečiai pradėjo aktyviai, jiems padėjo keli pavojingi setai. Vis dėlto rezultatą 51-ąją minutę atidarė Angelas Di Maria. Po Čilės vidurio puolėjo Arangeso klaidos aikštės centre Banega perėmė kamuolį ir padavė gerą perdavimą PSG žaidėjui. Di Maria pataikė į artimą „Bravo“vartų kampą.

59-ąją minutę pats Banega padvigubino argentiniečių persvarą. Claudio Bravo vėl prametė smūgį į artimąjį kampinį, tačiau kamuolio skrydžio trajektorijai šiame epizode įtakos turėjo Mauricio Isla užpakaliuko erškėčių atšokimas.

Gonzalo Higuainas taip pat turėjo puikią akimirką. 67-ąją minutę „Napoli“puolėjas iš arti negalėjo tiksliai išsiųsti kamuolio į tolimąjį kampą - vartininkas padėjo.

Čiliečiai vis dar sugebėjo sužaisti vieną įvartį pačioje pertraukos pabaigoje. Fuenzalida, likus kelioms sekundėms iki susitikimo pabaigos, galva galva pasiuntė kamuolį į vartus.

Galutinis mačo rezultatas 2: 1 Argentinos rinktinės naudai palieka daugiau pageidaujamų galimybių nugalėtojams patekti iš D grupės į ketvirtfinalio etapą iš pirmos vietos.