Amerikos Taurė 2016: Kolumbijos Ir Paragvajaus Rungtynių Apžvalga

Kolumbiečiai yra tarp 2016 metų Amerikos futbolo čempionato favoritų. Antrajame grupės etape A kvartete grupei šiai komandai priešinosi kita Pietų Amerikos komanda - Paragvajus.

Amerikos taurė 2016: Kolumbijos ir Paragvajaus rungtynių apžvalga

Pagrindinė naujiena Kolumbijos rinktinės sirgaliams prieš rungtynes buvo kapitono ir komandos lyderio Jameso Rodriguezo buvimas pradiniame etape. Būtent šis Madrido „Real“žaidėjas savo veiksmais galiausiai paveikė rezultatą švieslentėje.

Kolumbiečiai susitikimą pradėjo aktyviau. Todėl žiūrovai pamatė ankstyvą tikslą. 12-ąją minutę Jamesas Rodriguez turėjo kampinį iš dešiniojo atakos krašto. Milano puolėjas Carlosas Bacca atsakė į perdavimą ir nenugalimai smūgiavo po skersiniu nuo vartininko srities linijos. Šis kamuolys buvo pirmasis turnyre Kolumbijos puolėjui.

30-ąją rungtynių minutę kolumbiečiai padvigubino savo persvarą. Jamesas Rodriguezas dabar pasiuntė kamuolį į Paragvajaus rinktinės vartus ir privertė tinklą plazdėti tolimame vartų kampe. Kolumbijos rinktinė užtikrintai pirmavo 2: 0. Po to paragvajiečiai bandė kažkaip pagerinti savo žaidimą puolime, tačiau iš pirmosios susitikimo pusės taškų progų galima išskirti tik Dario Lescano baudos smūgį. Kolumbijos vartininkas Ospina elegantišku stiliumi atspindėjo kamuolį į skersinį.

Antrajame kėlinyje Kolumbijos vartininkas dar kartą pademonstravo savo vartų išsaugojimo stebuklus. Ospina atliko vieną gražiausių čempionato gelbėjimo taškų šiuo metu. 62-ąją minutę Paulo Da Silva, po kampinio smūgio, pasiuntė kamuolį į viršutinį kampą, tačiau vartininkas, išsitiesęs per visą savo ūgį, sugebėjo gauti kiautą.

Paragvajiečiai nepaliko aikštės be įvarčio. 71-ąją minutę Viktoras Ayala sumaniu tolimu smūgiu pasiuntė kamuolį į dešimtuką geriausių Kolumbijos vartų. Šis tikslas vis dar yra tikras turnyro akcentas.

Daugiau komandų negalėjo išsiskirti rungtynių metu, nors Edvinas Cardona (Kolumbija) turėjo puikią akimirką įvarčiui - Paragvajų išgelbėjo postas.

Galutinė Kolumbijos pergalė 2: 1 leidžia šiai komandai po dviejų rungtynių pelnyti šešis taškus ir užtikrintai pirmauti A grupėje. Po dviejų susitikimų paragvajiečiai turi tik vieną tašką.