Amerikos Taurė 2016: Rungtynių JAV Ir Kosta Rika Apžvalga

Po to, kai 2016 m. „Copa America“šeimininkų pirmajame etape nugalėjo kolumbiečiai, JAV rinktinė turėjo pelnyti taškus rungtynėse su Kosta Rika. Antrasis amerikiečių ratas šiuo metu buvo lemiamos rungtynės turnyre.

Amerikos taurė 2016: rungtynių JAV ir Kosta Rika apžvalga

JAV rinktinei prireikė pergalės prieš Kosta Riką, kad galėtų tęsti kovą dėl vietos atkrintamosiose varžybose. Savo ruožtu Kosta Ricans gyventojai taip pat turėjo papildyti savo taškus. Todėl žaidimas turėjo pasirodyti užsispyręs, tačiau iš tikrųjų tai neįvyko.

Amerikiečiai greitai atidarė sąskaitą. Kosta Rikos gyventojas Christianas Gamboa jau 8-ąją minutę prasižengė savo baudos aikštelėje, o tai padėjo iškart baudą. JAV komandos lyderis Clintas Dempsey, kuris buvo ryškus pirmose rungtynėse su Kolumbija, nepraleido taško. Amerikiečiai pirmavo 1: 0.

Net nesibaigus pirmajam kėliniui, JAV futbolininkai dar du kartus sugebėjo nuliūdinti varžovus, o 42-ąją minutę rezultatas buvo pražūtingas. Iš pradžių, kai 37-oji minutė buvo švieslentėje, Jermaine'as Jonesas įmetė kamuolį į kampą vienu baudos smūgiu iš už baudos aikštelės ribų, o Bobby Woodas - likus trims minutėms iki pirmo kėlinio pabaigos su Clinto Dempsey perdavimu pelnė 3: 0 JAV komandos naudai …

Antrajame kėlinyje Kosta Rikos žaidėjai sustiprino savo aktyvumą, tačiau įmušti negalėjo. 62-ąją minutę puikią progą turėjo Brianas Ruizas, tačiau puolėjo smūgiui pritrūko kelių centimetrų - kamuolys pataikė į virpstą.

Rungtynių pabaigoje (82 min.) Kosta Rikos gynėjas padarė grubią klaidą savo baudos aikštelėje, o Grahamas Zusi nustatė galutinį susitikimo rezultatą, ridendamas kamuolį į tuščius vartus.

Finalinis švilpukas komandas pagavo rezultatu 4: 0 JAV rinktinės naudai. Taigi, po antrojo turo čempionato šeimininkai turi tris taškus, o Kosta Rikos žaidėjai lieka su vieninteliu surinktu tašku ir nukrenta į ketvirtąją A grupės vietą.