„America's Cup 2016“: žaidimo Meksika - Jamaika Apžvalga

Meksikos rinktinė iškovojo pergalę prieš urugvajus C kvarteto pirmojo etapo rungtynėse. Antrieji meksikiečių varžovai turnyre buvo futbolininkai iš Jamaikos.

„America's Cup 2016“: žaidimo Meksika - Jamaika apžvalga

Prieš susitikimo pradžią Meksikos rinktinė pelnytai buvo laikoma akistatos su Jamaikos komanda favoritu. Tačiau komanda, daugeliui žinoma pagal „Chaif“grupės dainą, turėjo pirmąją progą įmušti. Claytonas Donaldsonas 7-ąją minutę iš naudingos pozicijos smūgiavo labai arti meksikiečių vartų kampo. Po nesėkmingo akimirkos įgyvendinimo Jamaikos žaidėjai praleido savo įvartį. Po Jėzaus Manuelio Coronos padavimo galvą smogė Vokietijos „Bayer“puolėjas ir Meksikos rinktinės Chicharito. 17-ąją minutę švieslentė sužibėjo skaičiais 1: 0 Meksikos rinktinės naudai.

Antroje pirmojo kėlinio pusėje Jamaika galėjo išlyginti rezultatą. Pirma, Garethas McClairyis 37-ąją minutę nuo vartininko aikštės negalėjo įveikti vartininko Ochoa, o tada Michaelas Hectoras, likus penkioms minutėms iki kėlinio pabaigos, smūgiavo iš apžvalgos taško tiesiai į Meksikos vartų centrą - vartininkas vėl užstojo sviedinio kelią už linijos.

Antrojo kėlinio pradžioje meksikiečiai beveik padidino savo pranašumą. Chicharito iš už baudos aikštelės negalėjo patekti į kampinį.

Meksikiečiai vis tiek sugebėjo padvigubinti savo pranašumą. Praėjus kelioms minutėms po įėjimo į aikštę Chicharito pakeitęs Oribe Penalta įmušė 2-0 Meksikos naudai. Iki susitikimo pabaigos skaičiai švieslentėje nesikeitė, nors Jamaikos žaidėjai turėjo progų atspausdinti Guilherme Ochoa vartus.

Pergalė šiame mače leido meksikiečiui patekti į „Copa America“atkrintamąsias varžybas 2016 m. Galutinė vieta grupėje bus nustatyta akistatoje su Venesuelos rinktine. Jamaikos futbolininkai turnyro pradžioje pralaimėjo abi rungtynes ir prarado galimybes toliau kovoti atkrintamosiose varžybose.