„Copa America 2016“: žaidimo Haitis - Peru Apžvalga

Grupės etapo varžybos B grupės „Copa America 2016“varžybose prasidėjo Haitis ir Peru nacionalinių komandų akistata. Šių varžovų susitikimas įvyko Vašingtone stadione, kuriame telpa 75 000 žiūrovų.

„Copa America 2016“: žaidimo Haitis - Peru apžvalga

Prieš susitikimo pradžią akistatos favoritais buvo laikomi Peru rinktinės žaidėjai. Skirtumas tarp klasės sportininkų tapo akivaizdus nuo pat pirmųjų minučių - perujiečiai visiškai perėmė iniciatyvą ir dažnai atakavo haitiečių vartus. Haičio rinktinės žaidėjai tik iki pirmojo kėlinio vidurio sugebėjo rasti jėgų kelioms prasmingoms atakoms, tačiau įvarčių neįmušė. Pavojingiausias pirmo kėlinio momentas prie perujiečių vartų buvo Mechako Jerome'o atliktas baudos smūgis. Iš baudos aikštės suapvalinimo paleistas kamuolys perlėkė per skersinį. Po to perujiečiai vėl pradėjo pavojingai atakuoti, tačiau kamuolys niekada neperžengė vartų linijos. Paskutinę kėlinio minutę haitiečius išgelbėjo postas, pataikęs iš už Edisono Floreso baudos aikštelės ribų.

Antrasis kėlinys taip pat prasidėjo Peru rinktinės atakomis. Per visas rungtynes pietų amerikiečiai daugiau kartų pataikė į varžovų vartus, turėjo pranašumą valdydami kamuolį. Todėl 61-ąją minutę haitiečiai nesugebėjo išlaikyti vartų nepažeisti. Puikų perdavimą iš Edisono Floreso iš kairio krašto uždarė Paolo Guerero. Tikslas pasirodė esąs labai efektyvus: Guerero rudenį su galva pernešė kamuolį į Haitis nacionalinės komandos vartus.

Iki rungtynių pabaigos rezultatas švieslentėje nepakito. Haičio rinktinė nesugebėjo tinkamai reaguoti į praleistą įvartį. Labiau tikėtina, kad haitiečiai galėjo praleisti antrąjį įvartį.

Galutinis rezultatas 1: 0 užfiksavo Peru rinktinės pergalę, kuri po pirmojo turo rungtynių „Copa America 2016“surenka tris taškus.