„Copa America 2016“: žaidimo Čilė - Bolivija Apžvalga

Po nesėkmingo starto „Copa America“(pralaimėjimas Argentinai) čiliečiai turėjo pelnyti taškus antrajame grupės etapo etape. Čilės rinktinės varžovai antrame mače buvo futbolininkai iš Bolivijos.

„Copa America 2016“: žaidimo Čilė - Bolivija apžvalga

Abi rinktinės pirmąsias varžybas turnyre pralaimėjo rezultatu 1: 2. Čiliečiai nesugebėjo atsispirti Argentinos rinktinei, o boliviečiai daugeliu atžvilgių sensacingai pralaimėjo Panamos rinktinei. Prieš savo antrąsias rungtynes abi komandos išsikėlė sau pergalės užduotį, kad išsaugotų galimybes išeiti iš D grupės.

Žaidimas prasidėjo Čilės rinktinės pranašumu, tačiau per pirmąjį žaidimo valandą rimtų įvarčių šansų nepasiekė. Tik per paskutines penkiolika minučių čiliečiai sugebėjo sukurti keletą ūmių situacijų prie Bolivijos vartininko vartų. Pinilla ir Sanchezas turėjo gerų progų, tačiau garsių žaidėjų smūgiams trūko tikslumo. Pirmoji susitikimo pusė rezultatų suvestinėje baigėsi nuliais.

Nepraėjus nė minutei nuo antrosios susitikimo pusės pradžios Čilės rinktinė atidarė rezultatą. Bolivietis Juanas Carlosas Anse prarado kamuolį šalia baudos aikštelės, kurio nepraleido Mauricio Pinilla, atlikęs rezultatą Arthurui Vidaliui. Čilė pirmavo 1-0 jau 46-ąją minutę.

61-ąją minutę Bolivijos rinktinė atšoko. Jasmani Campos pelnė gražiausią įvartį. Bolivietis smūgiavo galingu baudos smūgiu į patį vartų tinklą. Claudio Bravo buvo bejėgis. Rezultatų švieslentėje užsidegė skaičiai 1: 1.

Praleidę kamuolį čiliečiai dar labiau pridėjo puolimo veiksmus. 73-ąją minutę Sanchezas atsakė baudos smūgiu, tačiau Bolivijos vartininkas atmušė kamuolį, nukreiptą į patį kampą. Įvarčių įvarčių turėjo ir Arturo Vidalas, tačiau „Bayern“žaidėjui trūko tikslumo, o kartais ir sėkmės.

Lemiamas rungtynių segmentas buvo 8 minutės, pridėtos prie pagrindinio laiko. Čilės futbolininkai vis pavojingiau stumtelėjo į varžovų vartus, kai galiausiai, 8-ąją traumos minutę, teisėjas nurodė tašką prie Bolivijos rinktinės vartų. Kamuolys, patekęs į baudos aikštelę, atsidūrė Jasmine'o Camposo rankoje, ir teisėjas priėmė labai dviprasmišką sprendimą. 10-ąją sustojimo minutę nepraleido Arturo Vidalas - 2: 1 Čilės naudai.

Boliviečiai turėjo puikią galimybę laimėti. 12-ąją rungtynių minutę Rodrigo Ramallo iš naudingiausios pozicijos negalėjo patekti į Claudio Bravo vartų kampą. Po jo smūgio iš vienuolikos metrų ribos kamuolys praėjo kelis centimetrus nuo juostos.

Susitikimas baigėsi rezultatu 2: 1 Čilės rinktinės naudai. Šios rungtynės buvo viena intensyviausių ir dramatiškiausių „Copa America“akistatų grupės etape.