„Copa America 2016“: Ekvadoro Ir Peru Susitikimo Apžvalga

Ekvadoro ir Peru nacionalinių komandų akistata antrajame B kvarteto grupės etapo etape turėjo būti lemiama abiem komandoms. Būtent šioms komandoms, remiantis ekspertų prognozėmis, teko kovoti dėl antros vietos grupėje, kurioje žaidžia Brazilija.

„Copa America 2016“: Ekvadoro ir Peru susitikimo apžvalga

Peru ir Ekvadoro rinktinių rungtynės pasirodė įdomios ir įtemptos. Nepaisant to, kad ekvadoriečiai turėjo statistinį pranašumą, susitikimas vyko kaip visiškai lygių komandų akistata. Ekvadoro futbolininkai dukart dažniau pataikė į varžovų vartus (18 prieš 9), o tik kas trečias kiekvienos komandos smūgis pasiekė vartų liniją. Turėdami kamuolį, pranašumas buvo ekvadoriečių pusėje (nuo 56% iki 44%). Tačiau rungtynių baigtį lemia skaičiai švieslentėje, o ne statistika.

Jau 5-ąją susitikimo minutę rezultatą atidarė perujiečiai. Christianas Cueva nepaliko jokių šansų Ekvadoro vartininkui Aleksandrui Dominguezui. 13-ąją minutę Edisonas Floresas sugebėjo padvigubinti Peru nacionalinės komandos pranašumą. Įmetus du įvarčius atrodė, kad Ekvadoro rinktinė turi mažai šansų pelnyti bent keletą taškų mače, tačiau futbolas dažnai yra nenuspėjamas.

Pirmojo kėlinio antroje pusėje esantys Ekvadoro futbolininkai pradėjo veikti aktyviau, o Enneras Valencia įmušė įvartį šešias minutes iki pirmosios susitikimo pusės pabaigos. Gavęs perdavimą baudos aikštelėje ekvadorietis tiksliai smūgiavo pro Peru rinktinės vartininką, nepalikdamas pastarajam jokių šansų. Komandos į pertrauką išvyko turėdami perujiečių pranašumą vienu įvarčiu.

Antroji susitikimo pusė prasidėjo nežymiu ekvadoriečių pranašumu. Tai lėmė rezultatas švieslentėje. Puolančių žaidėjų iniciatyva buvo apdovanota jau 48-ąją minutę. Milleris Bolañosas lygina rezultatus švieslentėje - 2: 2.

Likusioje rungtynių dalyje komandos negalėjo pataikyti į kito vartus, nors turėjo tam gerus šansus. Galutinis rungtynių rezultatas 2: 2 atrodo teisingas. Perujiečiai susitikimą pradėjo gerai, o Ekvadoro žaidėjai sugebėjo parodyti savo charakterį ir pakreipti akistatos bangą.

Pagal susitikimo rezultatus Peru žaidėjai po dviejų raundų pelno keturis taškus, ekvadoriečiai turi du taškus. Tačiau pastarojo šansai patekti į grupę atrodo labiau pageidautini, nes paskutinėse B grupės rungtynėse Ekvadoro varžovai bus Haitis nacionalinė komanda, o perujiečiai žais su Brazilija.