M. FIFA Pasaulio Taurė: Kaip Sekėsi Rungtynėms Graikija - Dramblio Kaulo Krantas

Birželio 24 d. Mače Graikija - Dramblio Kaulo Krantas futbolo pasaulio čempionate Brazilijoje, „Quartet S. African“komandoms tęsti kovą turnyre buvo nuspręstas antrojo kelialapio į atkrintamųjų etapą likimas. buvo surengtas lygiosios, o europiečiams reikėjo tik pergalės.

2014 m. FIFA pasaulio taurė: kaip sekėsi rungtynėms Graikija - Dramblio Kaulo Krantas

Žaidimas prasidėjo geru tempu. Abi komandos stengėsi kuo greičiau praleisti aikštės centrą ir grasinti varžovų vartams. Reikia pripažinti, kad graikai pirmoje susitikimo pusėje atrodė geriau. Jie turėjo prasmingesnių atakų prieš varžovų vartus.

Galime sakyti, kad žaidimas vyko susidūrimo trasoje, o europiečiai buvo pavojingesni kontratakose. Viename iš jų Holebas gražiu smūgiu pakratė Afrikos vartų skersinį. Graikams iki įvarčio pritrūko nemažai. Tačiau likimas grąžino palankumą. 42-ąją minutę šiurkšti Dramblio Kaulo Kranto gynėjo klaida lėmė, kad Samaris išvyko į pasimatymą su Dramblio Kaulo Kranto vartininku. Atidaryti sąskaitą rungtynėse graikui nekainavo. Europiečiai išsiveržė į priekį 1 - 0. Rezultatas švieslentėje nepasikeitė prieš pertrauką.

Antroje susitikimo pusėje Dramblio Kaulo Kranto gyventojai stengėsi atrodyti aktyvesni, tačiau graikai taip pat pagerino drausmę ir žaidimo organizavimą. Europiečiai sulaukė gerų atakų. Viename iš jų skersinis vėl gelbsti afrikiečius. Tai buvo 68-ą minutę. Iki to laiko graikai neišnaudojo daugybės įvarčių. Bet, kaip žinote, jei neįmuši taškų, tada pats to praleidi. Taip ir atsitiko.

Wilfriedas Boni išlygino rezultatą 74-ąją minutę po geros greitos Dramblio Kaulo Kranto atakos. Lygiosios 1 - 1 jau veda Afrikos komandą į pasaulio futbolo čempionato 1/8 finalą.

Tačiau graikai turėjo savo vyrą vyriausiojo teisėjo pavidalu. Fiksuotu laiku vyriausias rungtynių teisėjas skiria baudą Afrikos komandai. Samaras prieina prie kamuolio ir nuveža graikus į atkrintamąsias varžybas. Po labai prieštaringo epizodo su baudų skyrimu graikai išplėšė pergalę 2 - 1 paskutinėmis žaidimo minutėmis. Pažeidimo momentas vis tiek sukels daug diskusijų.

Graikai palieka Dramblio Kaulo Krantą už turnyro ir patenka į 1/8 finalą. Europiečių varžovai bus Kosta Rikos rinktinė.